Gross František (Nová Paka 1909 - 1985 Praha)
Bez názvu, signováno na zadní straně tužkou F. Gross, olej/sololit, 59,5 x 59,5 cm, lehce poškozeno (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 150.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 100.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |